Cards Against Humanity

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Sociale activiteit
Organisator
Bestuur 2021-2022
Datum en tijd
2 dec. 2021 19:00 - 21:00
Locatie
online

Cards Against Humanity

beste mensen

naar aanleiding van de coronamaatregelen was er de canceling van Dinner in the Dark. Inplaats daarvan is er nu de onlineactiviteit Cards Against Humanity. Het is misschien al een bekend spel voor sommige mensen maar kort gezegd je moet de grappigste of creatiefste combie maken met woorden. Zoek het online op en oefen alvast voor de activiteit.

De eindtijd van deze activiteit staat nog niet vast dus we kunnen ook langer door gaan dan nu gemeld staan. Meld je aan en we zien jullie daar hopelijk!

 

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze sponsoren